poniedziałek, 5 grudnia 2016

Początek

Rozpocząłem pracę w dziale PR. Jest to moja pierwsza przygoda z pracą o charakterze specjalisty ds. komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy. Mam wiele obaw i nadziei na dobry kierunek rozwoju mojej kariery zawodowej.
Wcześniej pracowałem jako grafik, koordynator, więc praca na tym stanowisku jest dla mnie zupełnie nowością. Nadmienię, że umiejętność "lekkiego pióra" nie jest moją najmocniejszą stroną.
Wierzę jednak, że droga, którą mam do pokonania będzie dla mnie łaskawa.
Stąd pomysł na pisanego bloga. Najważniejszą umiejętnością na tym stanowisku jest prawidłowe budowanie zdań oraz takie cechy jak łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, przedsiębiorczość, otwartość i odwaga. Jak sami zobaczycie, popełniam wiele błędów, buduję czasem nieskładne zdania. Mam nadzieję, że nie umknie to waszej uwadze i bez chwili zastanowienia poprawicie mnie, bo przecież krytyka uczy człowieka.
Nic nie napisałem o systematyczności, cóż nie wiem jak będą systematyczne wpisy. Plan mam ambitny, ale czas pokarze.

Do przeczytania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz