Niestety odnoszę wrażenie, że moje pióro jest ciężkie i kwadratowe. Jeszcze nie odnalazłem flow, a czym to jest powodowane?
Na pewno chęcią pisania technicznie, brakiem wiedzy, a przede wszystkim wczuciem w rolę i sytuację. Moja dalsza współpraca z obecnym biurem waży raz to na górę, a raz w dół. Co z tego wyniknie - nie wiem. Muszę pisać i pisać i ciągle coś wymyślać. Powodzenia :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz