czwartek, 15 grudnia 2016

Kolejny tydzień

Minął tydzień, niczym z procy wyszczelony. Zapisał się on pod znakiem wielu nowości, stresu i reprymend. Nie stworzyłem wielu tekstów w minionym czasie, a te które napisałem - niestety nie były porywające.


Niestety odnoszę wrażenie, że moje pióro jest ciężkie i kwadratowe. Jeszcze nie odnalazłem flow, a czym to jest powodowane? 
Na pewno chęcią pisania technicznie, brakiem wiedzy, a przede wszystkim wczuciem w rolę i sytuację. Moja dalsza współpraca z obecnym biurem waży raz to na górę, a raz w dół. Co z tego wyniknie - nie wiem. Muszę pisać i pisać i ciągle coś wymyślać. Powodzenia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz